Flyboard show Tým

Jsme profesionální flybordový tým složený z mladých nadějných sportovců, které spojuje stejná vášeň – létání. Po šesti letech jsme se vypracovali až na špičku sportu na celém světě a spolupracujeme se samotným zakladatelem sportu Frankym Zapatou. Máme to nejmodernější vybavení, nejaktuálnější informace o sportu, závodíme a děláme show po celém světě. Naším koníčkem je tak ruku v ruce po této cestě rozvíjet i mladé talenty a nadšencům dát možnost, jaké to je, se opravdu na flyboardu naučit létat.

flyboardshow tým
Petr Civín

Petr Civín

K flyboardingu jsem se dostal po střední škole, kdy jsem začal jako instruktor pro první flyboardovou školu u nás v České Republice. S náctiletou energií a chutí po zlepšení jsem se do dvou let vypracoval až na 13. místo na mistrovství světa v Dubaji. Svoje akrobatické schopnosti jsem nejvíce zdokonalil na pracovním pobytu v Čínském zábavním parku Chimelong Ocean Kingdom, kam mě pozval samotný zakladatel sportu, Franky Zapata. Od té doby jsem součástí největšího Flyboard Show Týmu světa, se kterým jsem procestoval svět a nasbíral cenné zkušenosti a schopnosti, po kterých se mi mohlo jenom zdát. Po studijních pobytech v Norsku a Portugalsku a flyboardovém vystupování v Číně a v Madridském Parque Warner se mi zastesklo po životě v ČR. Dodělal jsem magisterské studium na FTVS, začal pracovat v e-commerce jako webový marketér, po 5 letech se vrátil k basketbalu a aktivně hraju 2. ligu za Sokol Žižkov a založil první český profesionální flyboardový tým Flyboard Show.

Vlastní web: https://petrcivin.com/

Michal Stašek

Vždy mě bavilo zkoušet nové sporty a Flyboard byl pro mě o to zajímavější, protože mám rád adrenalin. Postupem času se z Flyboardu stal tak trochu životní styl. Na Flyboardu mám nejraději absolutní volnost pro mou představivost při pokusech dosáhnout dalších absurdních kombinací jak nad vodou, tak i pod ní!

Michal Stašek
Kristýna Skokánková

Kristýna Skokánková

V žilách mi od dětství koluje adrenalin, a proto když Petr přišel s nabídkou zkusit si flyboarding, myslím, že jsem neváhala ani minutu a už jsem byla ve vodě. A pak znova a znova a znova… je to zkrátka návykové a tak jsem se stala členem Flyboard Show týmu. Kromě toho, že se ráda proletím nad vodou, taky mám v malíčku marketing (nejen) na sociálních sítích.

Matyáš Kreuzmann

Sport je něco bez čeho si nedovedu představit žít. Překonávání sebe sama a dosahování nových výsledků, je jeden z nejlepších pocitů vůbec. Vždy mě přitahovaly vodní sporty a díky Petrovi mohu být součástí tak skvělého sportu, jako je flyboarding.

Matýáš Kreuzmann
Vašek Dušek

Vašek Dušek

S Petrem se znám od dětství a stejně jako on zkoumám nové věci. Rozdíl je, že on v rámci sportů a zážitků, já naopak v technice. Především se rád rejpu v elektru, informatice a občas i něco vyfotím. 

Vždycky, když za mnou Petr přijde se šíleným nápadem, tak se zprvu chytnu za hlavu. Pak spolu o tom popřemýšlíme a ukecá mě, abych do toho šel. A tak jsme si udělali svíticí oblek, osvětlení flyboardu, odpal pyra a čekají nás další. Jo a abych nezapomněl, tak dělám tenhle web. 

Petr Šula

Jsem členem party prakticky od samého začátku. Do týmu jsem se dostal díky Petrovi Civínovi, se kterým se znám již od střední školy. Obliba k motorovým sportům a dobré technické znalosti mi pomohli se velice rychle realizovat a najít tak svoji roli v týmu. Na této práci se mi nejvíce líbí objevování nových destinací a navštěvování různorodých akcí, ze kterých nasávám skvělou adrenalinovou atmosféru a euforii z akce a fanoušků. 

Petr Šula
Jára Civín

Jarda Civín

Když brácha Péťa přišel s nabídkou podílet se na na projektu Flyboarshow, neváhal jsem ani na vteřinu. Sport je součástí mého života už od malička. Flyboarding dokonale propojuje celé spektrum věcí jako je rychlost, dynamika, rovnováha, koordinace, výška a hlavně adrenalin. Snažím se v životě hledat hranice a posouvat je ještě dále a flyboard je k tomu jako stvořený.